Zarejestruj się !

  • home
  • /
  • Zarejestruj się !

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie pracy w naszej agencji, nie zwlekaj. Dobra praca już na Ciebie czeka!
Wypełnij poniższy formularz, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Dane personalne:

Zgoda na przetwarzanie danych:

I. Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn (Polska), oraz Agencja Pracy Axipack B.V. z siedzibą w Capelle aan den Ijssel, Cypresbaan 39 (Holandia) występująca jako współadministrator danych osobowych.

II. Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania dancyh jest art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Pracy.

III. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych.

IV. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane będą przechowywane przez okres 365 dni.

V. Przysługuje Państwu prawo do:
- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji
- dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do ich przenoszenia
- wniesienia skargi do organu nadzorczego

VI. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

VII. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się mailowo pisząc na adres: info@axidus.pl lub telefonicznie 89 533-06-94