Mieszkanie Rotterdam-Zuid

 

Mieszkanie Rotterdam-Zuid,

W centrum Hillegersberg, całkowicie nowy dwupokojowy apartament (ok. 80m2) z balkonem i pięknym, niezakłóconym widokiem na naturalny basen Zwarte Plasje i Argonouten Park. Mieszkanie jest wynajmowane nieumeblowane. (Pierwsze zajęcie!).

 • Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze Olympusflat na Adriaen van der Doeslaan. Olympusflat znajduje się w starym centrum wsi Hillegersberg. W odległości spaceru od sklepów (Albert Hein, Bruna i różne sklepy wokół Bergse Dorpsstraat i Bergse Voorplas. Przystanki komunikacji miejskiej, tramwaj i autobus znajdują się w odległości spaceru. Zarówno wejście, jak i cała fasada zewnętrzna zostały całkowicie odnowione. co sprawia, że ​​Olympusflat wygląda schludnie.

  Układ;
  Parter:
  Centralne wejście z dostępem do wind, skrzynek na listy, centralnego systemu dzwonkowego i klatek schodowych.
  W głównym wejściu znajduje się obsadzona recepcja oraz dozorca. Oto również skrzynki pocztowe.

  Piętro 1:
  Wejście z klatką schodową, ale na dole, z dostępem do toalety z umywalką, przestronna łazienka z natryskiem i umywalką oraz pralką i suszarką.
  Przestronna sypialnia z tyłu (ok. 20 m2). W salonie (ok. 34m2) znajduje się otwarta kuchnia. Kuchnia wyposażona jest w nowe luksusowe sprzęty kuchenne (Zanussi), baterię kuchenną Quooker, kombi-mikrofalówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną z okapem, lodówkę z 3-szufladowym zamrażalnikiem pod spodem. Z salonu jest wyjście na balkon i piękny widok na Zwarte Plasje.

  Szczegóły:
  – Powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 80 m2
  – Balkon ok. 7 m2
  – 4 windy, 2 windy po lewej stronie budynku i 2 po prawej stronie.
  – w pełni umeblowane
  – w pełni wyposażone z podwójnymi szybami
  – Olympus oferuje za opłatą różne usługi, takie jak: dostarczenie gazety, wywóz śmieci oraz ciepły posiłek wieczorem.
  – Olympus ma 2 pokoje gościnne w cenie 50,00 € za noc.

  Warunki wynajmu:
  – Cena wynajmu: 1250 € miesięcznie bez kosztów serwisu, zaliczki na ogrzewanie i prąd
  – Okres wynajmu: po konsultacji
  – Kaucja: 1 miesiąc czynszu.

  Zainteresowany? Pod nagłówkiem „Jak to działa?” nasza strona internetowa www.benhousing.nl jasno wyjaśnia, jak przebiega ten proces, jeśli chcesz zakwalifikować się do tej nieruchomości.